EXB-18V181JX
MFR.Part #
EXB-18V181JX
JLCPCB Part #
C1731527
Package
SMD-8P,0.6x1.4mm
Description
180Ω 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,0.6x1.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS