EXB-18V100JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-18V100JX
JLCPCB Part #
C1731634
Package
SMD-8P,0.6x1.4mm
Description
10Ω 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,0.6x1.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS