EXB-14V393JX
MFR.Part #
EXB-14V393JX
JLCPCB Part #
C1731406
Package
0201x2
Description
2 31mW 39kΩ 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS