EXB-14V150JX
MFR.Part #
EXB-14V150JX
JLCPCB Part #
C5700370
Package
0302
Description
15Ω 2 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS