EVPAF5B65
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EVPAF5B65
JLCPCB Part #
C2858609
Package
SMD,3x2.6mm
Description
-40℃~+85℃ 0.65mm 100,000 cycles 15V 2.6mm 20mA 3.4N 3mm Black J-Lead Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,3x2.6mm Tactile Switches ROHS