ETQ-P5M220YFK
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ETQ-P5M220YFK
Description
22uH 4.8A 6.9A 70mΩ AEC-Q200 Molded Inductor ±20% - Power Inductors ROHS