ETQP4M6R8KVK
MFR.Part #
ETQP4M6R8KVK
JLCPCB Part #
C542335
Package
SMD,8.5x8mm
Description
11A 25.85mΩ 6.8uH 6.9A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS