ETQ-P3H1R4BFA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ETQ-P3H1R4BFA
JLCPCB Part #
C5736758
Package
SMD-4P,13x12.9mm
Description
1.4uH 12A 4.52mΩ ±20% SMD-4P,13x12.9mm Power Inductors ROHS