ETPF680M5H
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ETPF680M5H
JLCPCB Part #
C542619
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 5mΩ@100kHz 680uF ±20% SMD,7.3x4.3mm Tantalum Capacitors ROHS