ETPE330MA9GB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ETPE330MA9GB
JLCPCB Part #
C542287
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 330uF 9mΩ@300kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS