ESE-22MH57
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ESE-22MH57
JLCPCB Part #
C3821935
Package
Plugin
Description
-10℃~+70℃ 10mA 2.1mm 5.7mm 50,000 cycles 5V 5mm PC Pin SPST-NO Plugin Limit Switches ROHS