ESE18R12D
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ESE18R12D
JLCPCB Part #
C778658
Package
SMD,4x4.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 10mA 4.4mm 4mm 50,000 cycles 5V SMD(SMT) Tab SPST-NO SMD,4x4.4mm Limit Switches ROHS