ERZV20D151
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZV20D151
JLCPCB Part #
C383124
Package
Plugin
Description
106J 10kA 125V 150V 250V 4.5nF@1kHz 95V 插件 Varistors ROHS