ERZV14D681
MFR.Part #
ERZV14D681
JLCPCB Part #
C383122
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 190J 320pF@1kHz 420V 560V 5kA 680V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS