ERZV10D470
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZV10D470
JLCPCB Part #
C278682
Package
Plugin
Description
1kA 30V 38V 4.6nF@1kHz 47V 6.8J 93V 插件 Varistors ROHS