ERZ-V10D101
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-V10D101
JLCPCB Part #
C1527922
Package
Plugin
Description
1.7nF@1kHz 100V 17J 3.5kA 60V 85V 插件 Varistors ROHS