ERZ-V05D221
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-V05D221
JLCPCB Part #
C1527401
Package
Plugin
Description
110pF@1kHz 140V 180V 220V 800A 9J 插件 Varistors ROHS