ERZ-E14A391SC
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-E14A391SC
JLCPCB Part #
C1528903
Package
Plugin
Description
1W 250V 275J 320V 390V 650V 7.5kA 800pF@1kHz 插件 Varistors ROHS