ERZ-E14A391
MFR.Part #
ERZ-E14A391
JLCPCB Part #
C3264006
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kA 250V 275J 320V 390V 800pF@1kHz 插件,P=10mm Varistors ROHS