ERZ-E11A751CS
MFR.Part #
ERZ-E11A751CS
JLCPCB Part #
C1528341
Package
Plugin
Description
1.24kV 210J 280pF@1kHz 460V 5kA 600mW 615V 750V 插件 Varistors ROHS