ERZ-E10F201
MFR.Part #
ERZ-E10F201
JLCPCB Part #
C2656166
Package
Plugin
Description
130V 170V 200V 340V 4.5kA 47J 500mW 630pF@1kHz 插件 Varistors ROHS