ERZ-E10E241
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-E10E241
JLCPCB Part #
C2656170
Package
Plugin
Description
150V 200V 240V 395V 4.5kA 500mW 56J 570pF@1kHz 插件 Varistors ROHS