ERZ-E10A681CS
MFR.Part #
ERZ-E10A681CS
JLCPCB Part #
C1528182
Package
Plugin
Description
1.12kV 133J 260pF@1kHz 4.5kA 420V 500mW 560V 680V 插件 Varistors ROHS