ERZ-E10A511CS
MFR.Part #
ERZ-E10A511CS
JLCPCB Part #
C1528187
Package
Plugin
Description
117J 300pF@1kHz 320V 4.5kA 410V 500mW 510V 845V 插件 Varistors ROHS