ERZ-E10A471CS
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-E10A471CS
JLCPCB Part #
C1528193
Package
Plugin
Description
106J 300V 320pF@1kHz 385V 4.5kA 470V 500mW 775V 插件 Varistors ROHS