ERZ-E05F241
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-E05F241
JLCPCB Part #
C2656233
Package
Plugin
Description
1.2kA 150V 15J 170pF@1kHz 200V 240V 250mW 395V 插件 Varistors ROHS