ERZ-C40CK361B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-C40CK361B
JLCPCB Part #
C1529483
Package
Plugin
Description
230V 300V 30kA 360V 405J 595V 插件 Varistors ROHS