ERX-3SJ7R5
MFR.Part #
ERX-3SJ7R5
JLCPCB Part #
C6549772
Description
-55℃~+235℃ 3W 7.5Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS