ERX-3SJ6R2
MFR.Part #
ERX-3SJ6R2
JLCPCB Part #
C5688683
Description
-55℃~+235℃ 3W 6.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS