ERX-3SJ5R1
MFR.Part #
ERX-3SJ5R1
JLCPCB Part #
C3360158
Description
-55℃~+235℃ 3W 5.1Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS