ERX-3SJ2R2A
MFR.Part #
ERX-3SJ2R2A
JLCPCB Part #
C6244415
Description
-55℃~+235℃ 2.2Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS