ERX-3SJ2R0A
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-3SJ2R0A
JLCPCB Part #
C3494057
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 2Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS