ERX-3SJ1R2A
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-3SJ1R2A
JLCPCB Part #
C5735961
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 1.2Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS