ERX-3SJ1R1A
MFR.Part #
ERX-3SJ1R1A
JLCPCB Part #
C3528189
Description
-55℃~+235℃ 1.1Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS