ERX-3SJ1R1
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-3SJ1R1
JLCPCB Part #
C3508887
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 1.1Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS