ERX-2SJ9R1A
MFR.Part #
ERX-2SJ9R1A
JLCPCB Part #
C3428693
Description
-55℃~+235℃ 2W 9.1Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS