ERX-2SJ6R2E
MFR.Part #
ERX-2SJ6R2E
JLCPCB Part #
C5688661
Description
-55℃~+200℃ 2W 6.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS