ERX-2SJ6R2A
MFR.Part #
ERX-2SJ6R2A
JLCPCB Part #
C5735939
Description
-55℃~+235℃ 2W 6.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors