ERX-2SJ6R2
MFR.Part #
ERX-2SJ6R2
JLCPCB Part #
C3425055
Description
-55℃~+235℃ 2W 6.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS