ERX-2SJ1R5V
MFR.Part #
ERX-2SJ1R5V
JLCPCB Part #
C6549730
Description
-55℃~+200℃ 1.5Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS