ERX-2SJ1R2E
MFR.Part #
ERX-2SJ1R2E
JLCPCB Part #
C7188096
Description
-55℃~+200℃ 1.2Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS