ERX-2SJ1R1V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-2SJ1R1V
JLCPCB Part #
C5688652
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+200℃ 1.1Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS