ERX-2SJ1R0
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-2SJ1R0
JLCPCB Part #
C3406655
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+235℃ 1Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS