ERX-2HQJ33MH
MFR.Part #
ERX-2HQJ33MH
JLCPCB Part #
C4067611
Package
SMD,12x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 2W 33mΩ Metal Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% SMD,12x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS