ERX-2HQJ22MH
MFR.Part #
ERX-2HQJ22MH
JLCPCB Part #
C4067393
Package
SMD,12x6.4mm
Description
22mΩ 2W Metal Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% SMD,12x6.4mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS