ERX-2HJ2R2H
MFR.Part #
ERX-2HJ2R2H
JLCPCB Part #
C5688646
Package
SMD,12x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 2.2Ω 2W Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% SMD,12x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS