ERX-2HJ1R0H
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-2HJ1R0H
JLCPCB Part #
C5688643
Package
SMD,12x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1Ω 2W Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% SMD,12x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS