ERX-1SJ9R1E
MFR.Part #
ERX-1SJ9R1E
JLCPCB Part #
C7274597
Description
-55℃~+200℃ 1W 9.1Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS