ERX-1SJ8R2E
MFR.Part #
ERX-1SJ8R2E
JLCPCB Part #
C5638826
Description
-55℃~+200℃ 1W 8.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS