ERX-1SJ8R2A
MFR.Part #
ERX-1SJ8R2A
JLCPCB Part #
C3526539
Description
-55℃~+235℃ 1W 8.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS